• Czytanie rozwija rozum młodzieży, odmładza charakter starca, uszlachetnia w chwilach pomyślności, daje pomoc i pocieszenie w przeciwnościach
        • Zajęcia muzyczne - robimy instrumenty

• We wtorek, 09.07.2019 r. odbyły się zajęcia muzyczne dla młodszej grupy wakacyjnej - dzieci od 6 do 8 lat, zaś 12.07.2019 r. spotkały się na zajęciach dzieci od 9 do 12 lat.

Dzieci z młodszej grupy wakacyjnej podczas zajęć plastycznych własnoręcznie wykonały tamburyna przy użyciu papierowych talerzyków, farb, koralików, brokatu, cekinów, spinaczy do bielizny, kleju, grochu, kaszy, ryżu lub makaronu. Każde dziecko wykonało oryginalny tamburyn, a następnie zagrało na nim do "Melodii dla Zuzi". Uczestnicy zajęć mogli pośpiewać i potańczyć podczas karaoke do piosenek: "Kundel bury", "Idziemy do ZOO", "Głowa, ramiona, kolana, pięty", "Zostań moją przyjaciółką" i innych. W zajęciach uczestniczyło 20 osób.

W piątek 12.07.2019 r. dzieci ze starszej grupy wakacyjnej podczas zajęć plastycznych wykonały oryginalne marakasy z plastikowych butelek, rolek po papierze kolorowym, dużych kamyków, ziaren, grochu oraz taśmy, a także kolorowych papierów i naklejek. Następnie uczestnicy zajęć zagrali na marakasach do melodii: "Marsz Radeckiego" oraz utworu "We Will Rock You". Kolejnym punktem zajęć była możliwosć pośpiewania podczas karaoke zarówno solo jak i w duecie i zespołowo. W zajęciach wzięły udział 22 osoby.

• Galeria zdjęć po kliknięciu:

• Projekt "BIBLIOKULTURKA 2.0" jest dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
      Projekt realizowany w ramach  V edycji Programu "Decydujesz, Pomagamy" organizowanego przy współpracy  ze spółką Tesco (Polska) Sp. z o.o. oraz Fundacją Tesco, zgodnie z umową o dofinansowanie projektu nr 20011/2019.

SPONSORZY:

PARTNERZY MEDIALNI: