• Czerwony Kapturek w bibliotece

• W czwartek 06.06.2019 r. w ramach "Bibliokulturki" z okazji "Dnia Dziecka" najmłodsi mogli obejrzeć przedstawienie pt. "Czerwony Kapturek" odegrane przez aktorów ze Studia Teatralnego Krak - Art. W zmodyfikowanej wersji znanej bajki dla dzieci również pojawili się główni bohaterowie: Czerwony Kapturek, babcia, wilk i leśniczy lecz fabuła została nieco zmieniona. Wilk nie był aż tak groźny, leśniczy i Czerwony Kapturek znali się wcześniej, a babcia pomimo choroby sama potrafiła "rozprawić się" z wilkiem goniąc go ze strzelbą w dłoni. Przedstawienie było wzbogacone piosenkami i tańcami, dzieci świetnie się bawiły. Teatrzyk obejrzało 56 osób.

• Projekt "BIBLIOKULTURKA 2.0" jest dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
      Projekt realizowany w ramach  V edycji Programu "Decydujesz, Pomagamy" organizowanego przy współpracy  ze spółką Tesco (Polska) Sp. z o.o. oraz Fundacją Tesco, zgodnie z umową o dofinansowanie projektu nr 20011/2019.

SPONSORZY:

PARTNERZY MEDIALNI: