• Czytanie rozwija rozum młodzieży, odmładza charakter starca, uszlachetnia w chwilach pomyślności, daje pomoc i pocieszenie w przeciwnościach
        • Małgorzata Heretyk

• Małgorzata Heretyk - autorka bloga, youtuberka, aktorka serialu "19+" spotkała się ze swoimi fanami w poniedziałek 9 lipca w  w naszej bibliotece.

Małgorzata Heretyk – znana z roli szalonej Melki z serialu młodzieżowego „19+” po raz kolejny gościła w murach naszej biblioteki. Tym razem nie czytała jednak bajek, jak podczas swojej pierwszej wizyty w ramach ubiegłorocznej edycji Kazimierskiego Miesiąca Czytania Dzieciom, a odpowiadała na pytania uczestników spotkania.

Młodzi fani dzięki spotkaniu ze swoja ulubioną aktorką mogli na chwilę „zajrzeć” za kulisy serialu. Gość wyjaśniał, że fabuła serialu to fikcja, co nie dla wszystkich było oczywiste. Ponadto aktorka opowiadała co nieco o sobie, o tym co lubi, lub gdzie pojedzie na wakacje.

Ważnym punktem spotkania były wspólne zdjęcia, autografy, podziękowania.
          Młodym fanom ciężko było się rozstać z serialową Melanią!

W spotkaniu, na które rozdawane były darmowe wejściówki na podstawie aktywnej karty bibliotecznej uczestniczyły 43 osoby.