• Znajdźmy wspólny język
        • 2021

• NOC BIBLIOTEK rozpoczęliśmy o godzinie 16.00, wszyscy przybyli uczestnicy dostali nalepki z imieniem, następnie spotkanie rozpoczęliśmy od gier integracyjnych, by lepiej się poznać. Książki są jedną z najcudowniejszych rzeczy pod słońcem, dlatego też wykorzystaliśmy je by popracować nad naszą kondycją i wzmocnieniem mięśni. Zagraliśmy w grę planszową „ Gorący ziemniak”. Uczestnicy podzieleni na grupy według wieku mieli przyjemność wziąć udział  w drugiej edycji gry online przygotowanej na Noc Bibliotek 2021. Podjęliśmy wyzwanie, zmierzyliśmy się z zadaniami i sprawdziliśmy się.

• Tegoroczna edycja gry składała się z czterech ścieżek: zdrowia, relacji, wiedzy i wyobraźni. Dzięki różnorodnym zadaniom, dotyczącym m.in. literatury, książek czy waszej biblioteki zobaczyliśmy, jak czytanie wzmacnia różne dziedziny życia! Przejście całej gry trwało ok. 2 godzin. Podczas „Nocy Bibliotek” odbyła się projekcja filmu: "Operacja: Człowiek w czerni” przy popcornie. Dzieci grały w Kalambury, planszówki, bawiły się „w krzesła” przy muzyce, uczestniczyły w wyliczance: „Zieloną doliną idzie kaczka”, rzucały piłką do kosza. Atrakcją spotkania było karaoke. Dziękujemy wszystkim za obecność i zapraszamy za rok.