• Akcja:E-motywacja

• „Akcja: e-motywacja” to nowy projekt Fundacji Orange dla bibliotek. Projekt powstał na bazie wcześniejszego projektu „Spotkania z pasjami”. „Akcja: e-motywacja” to cykl interaktywnych spotkań online ze znanymi osobami  skierowanych do seniorów. Celem projektu jest wspieranie osób starszych w rozwoju osobistym i społecznym. Podczas 6 transmisji goście i prowadzący spotkania będą próbowali zachęcić uczestników do aktywnego życia, rozwoju osobistego i angażowania się w różne przedsięwzięcia. Uczestnicy będą mogli posłuchać co na dany temat ma do powiedzenia psycholog oraz gość specjalny, którym będzie znana osoba. Podczas pierwszego spotkania mieliśmy okazje rozmawiać o współpracy i dlaczego „w grupie raźniej”. Gośćmi programu byli Tomasz Kozłowski- psycholog, szkoleniowiec, ratownik GOPR-u oraz skoczek spadochronowy oraz Emilia Krakowska – sławna aktorka filmowa i teatralna. Rady pana psychologa oraz niesamowita osobowość gościa specjalnego spotkały się z pozytywnym odbiorem. Tematem następnego spotkania będzie motywacja oraz poznamy techniki, które pomagają w realizacji planów. Gościem specjalnym będzie  pisarka, malarka Krystyna Kofta.
      Zapraszamy dnia 22 października na godz. 11.

Zdjęcia ze spotkań w galerii.