• Dzień Dziecka [2014]

• 1 czerwca 2014 roku nasza biblioteka uczestniczyła w dwóch wydarzeniach związanych z Dniem Dziecka.

O godzinie 14 czytaliśmy dla dzieci w Kazimierskim Osrodku Kultury, rozpoczynając tym samym obchody XIII Ogólnopolskiego Tygodnia Głośnego Czytania Dzieciom, który w 2014 roku obchodzony jest pod hasłem: "Czytanie mądra rzecz!".

Czytanie bajek połaczyliśmy z konkursami dla najmłodszych. Każde dziecko, które znało poprawne odpowiedzi na nasze zagadki obdarowywaliśmy ołówkami i zakładkami magnetycznymi z logo biblioteki.

Bylismy również obecni podczas obchodów Dnia Dziecka organizowanych przez Koło Gospodyń Wiejskich w Donosach.

Przybyłym dzieciom zaprezentowaliśmy utwory Urszuli Kozłowskiej. Dzieci, które chciały z nami świętować i odważyły się głośno przeczytać wybrane przez nas wiersze otrzymały ołówki i zakładki magnetyczne z logo biblioteki.

Dziękujemy Pani Renacie Gajda z Rady Miejskiej w Kazimierzy Wielkiej za zaproszenie :)

Każde dziecko, które było z naszą biblioteką podczas Dnia Dziecka otrzymało seledynowy balonik z naszym logo.