• Balony

• 21.08.2018 r. Bibliokoderzy i Bibliostworki uczestniczyli w zajęciach z balonami.

Pani Dorota Tytko przeprowadziła zajęcia dla dzieci wakacyjnych pokazując, jak się robi różności z balonów. Wśród balonowych zwierząt znalazły się: ryba, ośmiornica, pająk, kaczka, sowa, słoń, motyl i wiele innych. Dzieci dostały plansze z szablonami balonowych atrakcji, są wśród nich również bajkowe postaci Elsy i Anny oraz Olafa z "Krainy lodu", przyjaciele Kubusia Puchatka, Shrek, Pszczółka Maja.

• Każde dziecko otrzymało napompowany balon, pani Dorota uczyła dzieci robić psa, konika i miecz. Najmłodsi mogli rozwijać zdolności artystyczne. Każde dziecko dostało balon z wybranym zwierzątkiem lub rośliną do domu. Zajęciom towarzyszyły wesołe dziecięce piosenki. W zajęciach z animatorem uczestniczyło 30 osób.